اولین واکنش احمدی نژاد بعد از نهی از کاندیداتوری

۱۰ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ۱۴۰۱۵ دانلود ویدئو ۲
توضیحات

روزنامه آرمان نوشت:محمود احمدی‌نژاد باز هم به سفر رفت، اما این سفر مانند سایر مسافرت‌های او عادی نبود، بلکه مایه حیرت همگان شد؛ چرا که زمان زیادی از نهی او از کاندیداتوری درانتخابات سال ۹۶ نگذشته است.

 

ديروز خبر رسيد كه او به گيلان رفته است. تصاوير حضور او در نماز جمعه آستانه اشرفيه در سايت‌هاي حامي احمدي‌نژاد به شكل وسيع منتشر نمي‌شد؛ به ويژه تصوير سلفي گرفتن چند نوجوان كم سن و سال!

سايت آستان خبر ديروز نوشت؛ احمدي‌نژاد درپاسخ به دليل سفر خود به گيلان و اشرفيه اظهار داشت: وقت نماز شد. در اشرفيه حضور پيدا كردم. وي با تاكيد براين كه مگر حضور در مسجد براي نماز دليل مي‌خواهد، گفت: براي عرض ارادت در نزد حضرت سلطان سيد جلال الدين اشرف و با توجه به موقع نماز به مسجد جامع آمدم تا نماز بخوانم.

رئيس‌حمهور سابق كشورمان در واكنش به اينكه در ارتباط با فرمايشات رهبر معظم انقلاب و پيام شما به ايشان صحبت بفرماييد، گفت: ممنونم از شما؛ قصد مصاحبه ندارم.

وي در پاسخ به اينكه حضور كوتاه شما در آستانه ‌اشرفيه با واكنش‌هاي مختلفي در فضاي مجازي و حقيقي روبه‌رو شده است افزود: «ما كه هنوز نيامديم، بازتابش كجا بود؟!»

اما اين پايان ماجرا نيست و نبايد سفر احمدي‌نژاد به آستانه اشرفيه را ناگهاني و بدون برنامه‌ريزي دانست؛ چنان كه در ۳ مهرماه بهمن شريف‌زاده از اعضاي حلقه حاميان احمدي‌نژاد در پاسخ به اين سوال كه احمدي‌نژاد باز هم به سفرهاي استاني خود ادامه خواهد داد؟ گفته بود: «من سخنگوي احمدي‌نژاد نيستم كه اخباري از آمد و شد ايشان بدهم، اما اين را بايد از دفتر ايشان بپرسيد. ولي براساس شنيده‌ها سفرهاي ايشان ادامه پيدا خواهد كرد.»

برخي بر اين باور هستند كه سفر احمدي‌نژاد براي انتشار پيام خاصي صورت گرفته است كه همان القاي حضور و فعال بودنش است. البته اين نخستين سفر او پس از نهي مقام معظم رهبري نيست؛ چرا كه سفر به استان گلستان هم در چنين شرايطي صورت گرفت.

سبک زندگی و سلامت

نظرات (2)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
داریوش عباسی میگوید: ۱۱ مهر ۱۳۹۵
تا زندایم گوش به فرمان رهبریم
16 | 13 پاسخ
مهمان میگوید: ۱۲ مهر ۱۳۹۵
بابا این احمدی نژاد فکر میکنه کیه که اینقد بزرگش میکنن ولش کنید بره این ویرانگر بی شرم رو که نون مردم فلک زده رو برای همیشه آجر کرد تا دنیا دنیاست دیگه نمیشه کمر راست کرد فقر دیگه از عرش هم بالاتر رفته فساد بیداد میکنه هرروز یه اختلاس جدید رو میشه و این جناب چطور بهش اجازه میدن که خودنمایی کنه نون رو هم از سر سفره ها برد و دیگر هیچ.
13 | 20 پاسخ