اقدام غیراخلاقی پزشک اصفهانی با دختر شش ساله در مطبش

۰۲ / ۰۵ / ۱۳۹۵ ۲۵۷۲۴ دانلود ویدئو ۷
توضیحات

یک پایگاه خبری با انتشار گزارشی مدعی شد که دختری شش ساله توسط یک دندان‌پزشک مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.
پایگاه خبری «گلوَنی» ادعا کرد: «یسنا مختارزاده دختر شش ساله اصفهانی روز سه‌شنبه هفته گذشته به همراه مادرش برای کشیدن دندان به مطب یک پزشک در شهر اصفهان مراجعه کرده است.
او که از دندان‌پزشکی بسیار وحشت دارد، هنگام معاینه بی‌قراری کرده و با دکتر برای کشیدن دندان همکاری نکرده است. آقای دکتر بعد از چند دقیقه از مادر یسنا خواسته که به اتاق انتظار برود تا با روش خودش وارد عمل شود. مادر یسنا هم برای تهدید دخترش به کنایه خطاب به دکتر گفته "اگر یسنا اذیت کرد دعوایش کنید". بعد از رفتن مادر، دکتر یسنا را کتک زده و این دختربچه ظاهرا از درد کتک، درد دندان را فراموش کرده است.
مادر یسنا بعد از دیدن آثار آزار و کتک روی صورت و دست دخترش به دکتر اعتراض کرده که پزشک نیز مدعی شده او را کتک نزده‌ بلکه تنبیه کرده‌ تا دیگر از دندان‌پزشکی نترسد!
این خانواده قصد دارند از این پزشک شکایت کنند. عکس‌ها به صورت اختصاصی در اختیار این پایگاه قرار گرفته است. مادر یسنا در تماس با تلفن همراه پزشک که از حرف زدن خودداری کرده است، با یکی از نزدیکان او صحبت کرده و متوجه شده که این دکتر در وضعیت نرمالی قرار ندارد و گویا سابقه چنین رفتاری را داشته است.»

سبک زندگی و سلامت

نظرات (7)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
ذلان میگوید: ۲ مرداد ۱۳۹۵
مرگ بر چنین دکترهای بی لیاقتی
26 | 25 پاسخ
حمید میگوید: ۲ مرداد ۱۳۹۵
بله پزشک بایددرکارش جدیت داشته باشد .
28 | 28 پاسخ
پاسخ طلا : ۲ مرداد ۱۳۹۵
مهارت ارتباطی صحیح اولین مهارتی است که یک پزشک باید یاد داشته باشد. خدا به راه راست هدایتش کند.
علي میگوید: ۲ مرداد ۱۳۹۵
بعضي وقت ها توگوشي از طرف آدم بالغ و فهميده و عالم اشكال نداره ،آقا دكتر كار خوبي كرده ،دختره بي ادب و ناز نازي بايد با توگوشي آدم بشه دست آقا دكتر درد نكنه شايد هم اين يك بهتان و تهمت باشه چون مردم گرسنه شدن و اقتصاد راكد است و مجبور به كذب و افترا شده اند
21 | 22 پاسخ
گذری میگوید: ۲ مرداد ۱۳۹۵
خبر واقعاً تأسف داره ولی یه خواهشی از شما دارم که اینطوری تیتر نزنید." اقدام غیراخلاقی" خیلی بار منفی داره تن و بدن آدم میلرزه. لطفاً حرمت دخترانمون را رعایت کنیم.
21 | 24 پاسخ
آرش میگوید: ۳ مرداد ۱۳۹۵
سزای این دکتر مرگ هستش . این بچه با اینکه مادرش تو ی اتاق دیگه بوده اینجوری عذاب کشیده و این ترس تو وجودش رخنه کرده .مرگ هم برای این دکتر کمه
18 | 24 پاسخ
بيتا میگوید: ۳ مرداد ۱۳۹۵
خاك بر سر مادرش. كه اولا بچه اش را براي رفتن به دندانپزشكي آماده نكرده و دوما اين كه دكتر گفت تو براي چي رفتي بيرون. البته سر خواهر زاده چهار ساله من هم در دندانپزشكي همين بلا اومده بود .دستيار اين قدر بازو هاي بچه را فشار داده بود كه جاي دستش به صورت كبودي روي بازو بچه مونده بود.واقعا براي اين جور پزشكان متاسفم.
19 | 23 پاسخ