پرویز پرستویی: من و بهروز وثوقی خیلی دوست داریم با هم کار کنیم/آقای کیمیایی! بهتان برنخورد، اما ترخدا دیگر از ااین کارها نکن!

۱۷ / ۰۶ / ۱۳۹۴ ۲۲۷۷۴ دانلود ویدئو ۸
توضیحات

پرویز پرستویی بی تردید از نام های بزرگ تاریخ سینمای ایران است.

شاید برای همین است که با نام های بزرگ دیگر این سینما مثل بهروز وثوقی رفاقت دارد.

تعجب کردید؟ بله، پرستویی از معدود افرادی است که با وثوقی تماس و دوستی دارد و از کسی هم نمی ترسد با جرات پشت این رفاقت ایستاده است.

اما برنده 4 سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد از جشنواره بین المللی فیلم فجر و ده ها جوایز معتبر داخلی و خارجی تا به حال با هیچ کدام از لژ نشین های سینمای ایران کار نکرده است.

پرستویی، بچه پامنار، عشق بهروز وثوقی، عشق قیصر و گوزن ها و عشق مسعود کیمیایی چطور شده تا امروز در فیلمی از مسعود کیمیایی بازی نکرده است؟! چطور حاج کاظم «آژانس شیشه ای»، از معدود قهرمان های سینمای ایران، در آثار قهرمان پرور فیلمسازهایی مثل داریوش مهرجویی حضور نداشته است؟! چرا مثلا «هامون» به او به جای مرحوم شکیبایی نرسید؟! چرا پامنبری ناصر تقوایی شد اما بازیگر فیلم هایش نشد؟! چرا تا مرحله تمرین هم با بیضایی رفت اما نشد که نشد؟! او به همه این سئوال ها در قسمت سوم این گفت و گو پاسخ داده است.

با تی وی پلاس همراه باشید:

سینما

نظرات (8)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
واقعا پرویز پرستویی خیلی عالیه
69 | 66 پاسخ
پاسخ علی محمدی : ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
اره والا
مخ میگوید: ۲۰ شهریور ۱۳۹۴
آقا اطلاعات ندارید چرا مردم گمراه میکند ایشان تا 4 سالگی در روستایی نزدیک کبودراهنگ استان همدان بود ند و بعد به تهران کوچ کردند..... هم شهریمونه ..... واس ماس.
62 | 68 پاسخ
پاسخ بهنام : ۷ مهر ۱۳۹۵
درسته. ایشون اهل روستای به نام چارلی در همون حوالی هستن
محمد میگوید: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴
خدااین هنرمند محبوب حفظبفرماید
66 | 62 پاسخ
علی میگوید: ۹ مهر ۱۳۹۴
بچه پامنار.....چه حرفااااااااا استاد پرستویی از استان همدانه............ چند ماه یه بار همه به خونه فامیلاشون تو همدان سر میزنه..... اصلاح کنید لطفا....
63 | 68 پاسخ
مهمان میگوید: ۲۸ دی ۱۳۹۴
چرا "هامون" به جای خسرو شکیبایی به پرویز پرستویی نرسید؟آخه این چه سؤالیه؟ چون خسرو شکیبایی واقعا یه چیز دیگه بود.بسیار فراتر از پرویز پرستویی و حتی بهروز وثوقی.
33 | 36 پاسخ
مهرداد میگوید: ۸ بهمن ۱۳۹۴
آقا صداها رو درست تنظیم کنید هی باید دستمون رو وولیوم باشه، صدای مجری کمه، صدای آقای پرستویی متوسط و صدای آیتم های میان خیلی بلند...
37 | 40 پاسخ