بازیگر خوش تیپ سینمای ایران پیشنهاد دوستی مجری زن من و تو را رد کرد: سیدمحمدحسینی یک نامرد و خیانتکار به وطن است/سینا ولی الله! گذر پوست به دباغ خانه می افتد!/بادهای پارک های سوئیس آنقدرها هم شدید نیست اما منظورم به آزاده نامداری نبود/ازدواجم در دست بررسی است/حسام نواب صفوی - قمست چهارم ری اکشن

توضیحات

حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون ایران مهمان قسمت چهارم برنامه ری اکشن شبکه تی وی پلاس شد تا در گفتگویی جذاب و پر حاشیه به تمام اتفاقات خبرساز سال های اخیرش پاسخ بدهد و البته در مواقعی از خودش در برابر شایعه هایی که برایش ساخته شده دفاع کند. 

چهارمین قسمت برنامه ری اکشن شبکه تی وی پلاس پیشکش نگاه مهربان بینندگان محترم شبکه تی وی پلاس می شود. 

 

سینما

نظرات (6)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
فرشته میگوید: ۲۴ مهر ۱۳۹۶
خطاب کردن یک انسان با عنوان"توده کلسترول" بسیار زننده و مشمئزکننده است و از اون بدتر خنده زشت مجری برنامه است، واقعا شرم آور بود
19 | 8 پاسخ
امیر میگوید: ۲۵ مهر ۱۳۹۶
خنده های چاپلوسانه مجری بعد از به کار بردن کلمه-توده ی ...- توسط مهمان بسیار زشت و دور از ادب بود
9 | 5 پاسخ
علی میگوید: ۲۶ مهر ۱۳۹۶
آقای وکیل خوشتیپ مو قشنگ اولا مودب باش... حداقل سعی کن! مگر غیر اینه که تلویزیون جزو رسانه ی ملی یک کشور محسوب میشه، پس چرا 40 ساله دست یه نهاد غیر مردمیِ! میدونی چون الان قدرت تجهیزات و پول دستشونه... دقت کن گفتم الان اما آینده ی زود چطور؟! مجری برنامه قبل اینکه مزخرف شعار بدی فکر این باش بی شخصیت نشی!!
6 | 8 پاسخ
نظر میگوید: ۲۷ مهر ۱۳۹۶
فرشته از سریال او یک فرشته بود بشین خونت و اتیش راه ننداز ! حالا چرا در حق یک خیانت کار ترحم می ورزی ؟؟؟؟؟ محمد حسینی متجاهر به کفر هست و باید تقبیح بشه !!
3 | 4 پاسخ
mahdi میگوید: ۲۷ مهر ۱۳۹۶
عالی بود صحبت های شما ممنون از اقای فراهانی بابت این گفتوگوی بسیار عالی که انجام دادن
2 | 4 پاسخ
نریمان میگوید: ۲۹ مهر ۱۳۹۶
اقای نواب صفوی رسما مشکلات روحی پیدا کرده بنده خدا، امیدوارم که بزودی لباس عافیت بر تن کنند
4 | 2 پاسخ