محسن تنابنده: جواب حاج منصور ارضی را نمی دهم/مگر مادر من پایتخت را ساخته که فحش مادر می دهید؟/دست از عُقده ای بازی برداریم/رضا عطاران: من که سردمدار فحش خورهای سینما هستم - گزارش اختصاصی از اکران عمومی فیلم گینس با حضور دو ستاره دوست داشتنی و پرفروش

۰۷ / ۰۱ / ۱۳۹۷ ۵۲۱۲۹ دانلود ویدئو ۵
توضیحات

محسن تنابنده و رضا عطاران دو ستاره محبوب و پرفروش این روزهای سینما و تلویزیون ایران که برای اکران عمومی فیلم گینس، اولین ساخته محسن تنابنده به سینما قدس میدان ولیعصر تهران آمده بودند، در میان استقبال شدید طرفدارانشان روبروی دوربین های تی وی پلاس نشستند تا شاید برای اولین بار حرف هایی به زبان بیاورند که تا به حال از زبانشان نشنیده بودید.

در روزهای اخیر موج عجیبی از انتقادات به سوی محسن تنابنده و سریال پایتخت و همچنین فیلم گینس راه افتاده که باعث شده فشارهای زیادی به این ستاره دوست داشتنی ایران بیاید و در کنار آن چند روز پیش حاج منصور ارضی انتقادات شدیدی به سریال پایتخت کرد که بازتاب زیادی در رسانه ها داشت.

به همین دلیل سر حرف را با همین موضوعات با محسن تنابنده و رضا عطاران باز کردیم تا اولین بار این تی وی پلاس باشد که جوابیه این دو ستاره درباره حواشی و جنجال های این روزها را انعکاس می دهد.

با تی وی پلاس، با لذت ببینید...

سینما

نظرات (5)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۲۵ مهر ۱۳۹۴
خداییش این نقی اصلا هنرمند بودن بهش نمیاد .. شاید چون خودشو نمیگیره و با لهجه بانمک خودش حرف میزنه!
58 | 58 پاسخ
خانوم کوچولو میگوید: ۶ آبان ۱۳۹۴
به نظرم ایراد خبرگزاری جوان به فیلم گینس وارده، و اگر این اعتراضات و انتقادات نباشه دوستان سینمایی به این بی اخلاقی ها ادامه می دهند، موارد این فیلم منو یاد فیلم ورود آقایان ممنوع انداخت که تو اون فیلم با صحنه های افتضاحی مواجه شدیم، البته در مورد صحبت های حاج منصور ارضی ، حق رو به آقای تنابنده می دم چون واقعا ایراد آقای ارضی وارد نبود و ادبیاتشون هم بد بود.
61 | 68 پاسخ
بهمن میگوید: ۱۸ آبان ۱۳۹۴
آقای تنابنده به این نقدا توجه نکنید همش از روی حسادت و کوته بینی وبی سوادی این افرادنشات میگیره این آقایان باید بدونن مردم ایران شما و فیلم پایتختو دوست دارن و منتظر ادامه این فیلم دوست داشتی هستن. بعد از تشکر خواهش میکنم با این انتقادها عقب نشینید همه ایران شمارو دوست دارن
58 | 71 پاسخ
مهمان میگوید: ۱۳ فروردین ۱۳۹۷
مفت خورهای بی چشم و رو مثلا برنامه های شما که واسه نونتون است اگر نباشد مثلا چه اتفاقی می افتد
0 | 0 پاسخ
مهرنوش میگوید: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
واقعا متاسفم برای این اقا
0 | 0 پاسخ