اصغر فرهادی و همسرش ستاره های مهمانی لوکس و پر ازدحام باغ رویایی تجریش/کتایون ریاحی، فاطمه معتمدآریا، شهرام ناظری و مردم برای مرد اُسکار ایران جشن گرفتند/اختصاصی تی وی پلاس

۱۴ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۴۷۸۵ دانلود ویدئو ۲
توضیحات

اهالی سینما و مردم ایران طی مراسمی باشکوه در باغ فردوس از اصغر فرهادی تجلیل کردند.علیرضا داودنژاد، شهرام ناظری و حافظ ناظری، فرشته طائرپور، حبیب رضایی،مازیار میری، رضا میرکریمی، محمد حسین حقیقی،وحید موساییان، کامران ملکی و... از دیگر هنرمندان حاضر بودند. پریسا بخت‌آور و سارینا فرهادی همسر و فرزند فرهادی نیز در این مراسم او را همراهی کردند. شهاب حسینی و ترانه علیدوستی از بازیگران اصلی «فروشنده» از غایبان این برنامه بودند. محمد علی موحد مولوی شناس مطرح که او نیز با وجود سن و سال بالا در مراسم شرکت کرده و اولین کتاب خود را که 60 سال قبل منتشر شده به عنوان یادگاری به فرهادی داد. حجت الله ایوبی، رضا میرکریمی، محمد بزرگ نیا، محمد علی سجادی، محمد حسین حقیقی،صادق‌زاده، امیرخانی و مصطفی کیایی هدایایی را به اصغر فرهادی اهدا کردند که 2 تابلوی 2 هنرمند مطرح "صادق زاده و امیرخانی" بود. ضمن اینکه کلاه مرحوم یدالله نجفی هم به اصغر فرهادی اهدا شد.

سینما

نظرات (2)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
حسین میگوید: ۱۴ اسفند ۱۳۹۵
کاش کارگردانان عزیز ما یاد میگرفتند که فیلم بسازن تا قیمت و ارزش پیدا کنن بجای اینکه به هر قیمتی فیلم بسازن. واقعاکه...
0 | 0 پاسخ
علی میگوید: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵
چقدر دنیای هنرمندان کوچک است چقدر چشمشون به دست دیگری (جوایز) است البته در بین هنرمندان اسطوره هایی هم داشتیم مثل مارلون براندوی فقید که از گرفتن جایزه اسکار امتناع ورزیدن... کمی فکر... چرا هنرمند به اون بزرگی از پذیرش چنین جایزه ای خودداری کرد؟ چرا؟
0 | 0 پاسخ