درگیری لفظی مسعود کیمیایی و پولاد با تهیه کننده قاتل اهلی/در غیبت پرویز پرستویی، نشست خبری آخرین فیلم کیمیایی به جاهای باریک کشیده شد/اختصاصی تی وی پلاس

۱۷ / ۱۱ / ۱۳۹۵ ۱۰۶۳۸ دانلود ویدئو ۱
توضیحات

پرحاشیه‌ترین فیلم جشنواره در هفتیمن روز جشنواره در برج میلاد به نمایش درآمد. «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی در آخرین سانس روز شنبه ۱۶ بهمن‌ماه به نمایش درآمد و جمعیت زیادی برای تماشای آن در سالن حضور پیدا کرده بودند. با این حال حاشیه اصلی این اکران به نشست خبری فیلم برمی‌گردد، جایی که اختلافات قبلی کارگردان و تهیه‌کننده بارها در رسانه‌ها و به شکل‌های مختلف بیان شده بود و حالا خیلی‌ها جمع شده بودند که ماجرای آن‌ها را در نشست پرسش و پاسخ ببینند.

در این نشست که حاضران زیادی در آن بودند و بسیاری ایستاده جلسه را دنبال می‌کردند، مسعود کیمیایی در پاسخ به این سوال که فیلمش در اکران عمومی تغییر می‌کند یا نه، گفت «مگر می‌شود یک کتاب دو مولف داشته باشد؟» یا این جمله که «فیلم مگر می‌تواند تدوین دیگری داشته باشد؟ اقتصاد  برای آقای قوچانی اما در کل هستی «قاتل اهلی» برای من است.» اما قوچانی در این بخش تاکید کرد که «قاتل اهلی فیلم خوبی است  باید حداقل ۱۵ دقیقه از بازی‌های آن اصلاح شود.» که باز هم کیمیایی به او جواب داد که «کوتاه کردن فیلم در حد شما نیست.» با اینکه بارها از کارگردان و تهیه‌کننده خواسته شد که مشکلات خودشان را خیلی رسانه‌ای نکنند، اما کیمیایی معتقد بود که آقای قوچانی برای تبلیغ و دیده شدن در کنار او قرار گرفته و چون نتوانسته از او بهره ببرد، به پولاد کیمیایی و نقشی که داشته بند کرده است.

در پایان نشست فیلم «قاتل اهلی» محمود گبرلو از مسعود کیمیایی و منصور لشکری‌قوچانی خواست با یکدیگر روبوسی کنند، که کیمیایی این درخواست را رد کرد. نشست پر سر و صدای جشنواره تا پس از ساعت دو بامداد روز یکشنبه ۱۷ بهمن ادامه داشت.
در این ویدیو گزارش کامل این نشست خبری پر حاشیه را می بینید.

سینما

نظرات (0)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین