اعتراض شدید مجری سابق هفت: فراستی آبروی سینمایی ها را برده است/ لطفا هفت را تعطیل کنید/ افخمی استفاده جناحی و سیاسی می کند/ گفتگوی داغ با محمود گبرلو

۰۱ / ۰۸ / ۱۳۹۵ ۱۷۳۳۵ دانلود ویدئو ۶
توضیحات

در حاشیه اکران خصوصی فیلم سینمایی سیانور مصاحبه جالبی داشتیم با محمود گبرلو، مجری سابق برنامه تلویزیونی هفت.
توی این مصاحبه گبرلو حرف های جالبی زده درباره مسعود خان فراستی و اون رو یک شومن دونسته تا منقد! به اعتقاد محمود خان برنامه هفت باید برای همیشه تعطیل بشه چون دیگه هیچکس از سینماگرا این برنامه رو دوست ندارن و بهش اعتراض دارن.
صحبت های جنجالی محمود گبرلو درباره همجنس بازی در جشنواره کن ، انتقاد از فیلم فروشنده ، نقش فریدون جیرانی در آمدن او به هفت و ... رو بطور مفصل در این ویدیو ببینید.

سینما

نظرات (6)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
ابوالفضل میگوید: ۱ آبان ۱۳۹۵
آقای گبرلو تکلیف خودت رو مشخص کن مدافع ارزشها هستی یا بلندگوی جریان شبه روشنفکری ( جریان شیرین فکر ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! آقای مجری برنامه دلواپس روشنفکرها و شیرین عقها نشو
34 | 34 پاسخ
پاسخ مهمان : ۲ آبان ۱۳۹۵
تو کمتر محمل بباف! برو قرآن پیش سعید طوسی بخون
مهمان میگوید: ۲ آبان ۱۳۹۵
saket sho lotfan gabarloo,
31 | 19 پاسخ
سعید میگوید: ۲ آبان ۱۳۹۵
تا وقتی صدا و سیما از آدمهایی مثل فراستی بی منطق از ضربه زدن به جامعه هنری استفاده می کنه و به این فرد امکان بی حرمتی و بی احترامی کردن به هر شخصی رو میده اوضاع روز به روز بدتر و بدتر میشه آقای فراستی هرچی لایق خودش هست به دیگران نسبت میده و چه خوب گفت استاد پرستویی که فراستی اگر ایراد نگیره باید تعجب کرد؟ به نظر من آقای فراستی باید فوراً و بدون معطلی به پزشک معالجه کند و درمان شود. البته ما مردم هوشیار و آگاه و باهوش ایرانی همه چیز را می بینیم و می فهمیم و امثال آقای فراستی دیگر در عوام جایی ندارند. و چه خوب گفت شاعر که : ادب از کی آموختی گفت از بی ادبان ما مردم ایران از اینگونه افراد فرق خوب و بد را مشاهده و یاد می گیرند.
22 | 22 پاسخ
مهمان میگوید: ۲ آبان ۱۳۹۵
تحلیل های آقای گبرلو خیلی جالب و درسته
19 | 26 پاسخ
ایمان میگوید: ۴ آبان ۱۳۹۵
فراستی استار نقد منه ادمایی مث ایشون باعث پیشرفن سینما میشه نه یکی بیاد فقط به به چه چه کنه
20 | 16 پاسخ