نظر جنجالی بهروز افخمی و مسعود فراستی در برنامه هفت درباره جشنواره کن و سینما که حاشیه ساز شد+ویدیو

۰۸ / ۰۳ / ۱۳۹۵ ۱۷۲۵۰ دانلود ویدئو ۱۵

نظرات (15)

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
Abbas میگوید: ۸ خرداد ۱۳۹۵
خیلی مغرضانه صحبت آقای فراستی رو بریدید. صحبت آقای فراستی در مورد فیلم دونده زمین آقای کمال تبریزی که با سرمایه ژاپن ساخته شده هستش و هیچ ربطی به فروشنده نداره
28 | 30
پاسخ مهمان : ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
"فروشنده" با سرمایه کجا ساخته شده؟!!
مهمان میگوید: ۸ خرداد ۱۳۹۵
واقعا" متاسفم برای این برنامه شاخص ترین برنامه سینمایی در تلویزیون که همیشه میخواد زیراب بهترینهای سینمای این مملکتو بزنه و از فیلمهایی چون اخراجی ها که نمیدونم چه نفعی درش هست تعریف و تمجید میکنه و واقعا برای این دو نفر متاسفم ولی خیلی خوشحالم در مملکتی زندگی میکنم که اصغر فرهادی و شهاب حسینی و امثال این هنرمندان بزرگ در آن نفس میکشن و حسادت های فراستی و افخمی باعث بزرگتر شدن این هنرمندان میشود و هر چه از تاسفم نسبت به فراستی و کارگردان برنامه هفت بگم کم گفتم این دو نفر که اصلا واژه آقا براشون زیادیه از این همه آدم فروشی در تعجبم
26 | 34
مهمان میگوید: ۸ خرداد ۱۳۹۵
بصیرت آقای افخمی و به ویژه عمق نگاه و بصیرت و غیرت آقای فراستی بسیار تحسین برانگیزه.
36 | 45
مهمان میگوید: ۹ خرداد ۱۳۹۵
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده
42 | 37
پاسخ مهمان : ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
واقعا ادب و حسن ظن رو از شما یاد گرفتم!!!
هانیه میگوید: ۹ خرداد ۱۳۹۵
خیلی بی نزاکته.....این اقای افخمی که اینقدرمیگه جشنواره کن به دگرباشها و همجنس بازها اهمیت ویژه میده یعنی ایران که بیشتر ازهمه مورد اهمیت قرارگرفت وبی سابقه دوجایزه برد (...............) !!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا برای این افکارمصموم متاسفم.خوب اگر چیزی که میگه به فرض محال هم راست باشه قشنگ خان خودت چراچند دوره قبل شرکت کرده بودی؟
36 | 33
پاسخ مهمان : ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
حقیقت رو میگه، اگر اینجور فیلم ها به کشورمون کمک کنه که پیشرفت کنه یا قدرتمندتر بشه، به نظرت باز هم با این کینه ای که غربی ها نسبت به ایرانی ها و مسلمونا دارن، جایزه میدادن؟! جریان آندلوس رو مطالعه کنید خیلی مفیده.
مهمان میگوید: ۹ خرداد ۱۳۹۵
واقعاً درست میگن، دیگه بسه، این همه شهید دادیم برای حفظ کشور و دین و ناموس و خاکمون، بعد امثال آقای فرهادی با برنامه ریزی یا ناخواسته اینجوری با فیلم هایی که می سازه به وطنمون ضربه می زنند.
33 | 52
مهمان میگوید: ۹ خرداد ۱۳۹۵
من با کارهای آقای فرهادی مشکل دارم و اونها رو به نفع کشور نمیدونم و ... اما گویا جلسه نقد فوق، مربوط به فیلم کمال تبریزی هست. اگر اشتباه میکنم، بگید.
32 | 43
پاسخ ابولفضل : ۲۷ مهر ۱۳۹۵
این دووستمون میگن با فیلم های فلان آقا مشکل دارن.خب نظرشون قابل احترام.اما این همه دیسلایک برای چیه؟ به نظر یه عده میان این جور جاها فقط جو منفی بدن.!!
مهمان میگوید: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵
افخمي واقعا برات متاسفم... هر جي فك كردم يه اثر شاخص از تو تو ذهنم نيومد. متاسفانه تو در حدي نيستي كه بخاي درمورد آثار فرهادي يا كارگردانان بزرگ و دگرانديش مملكتمون نظر بدي. به جاي حسادت و اراجيف گفتن برو سوادتو بالا ببر و افكارتو اصلاح كن
36 | 50
مهمان میگوید: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵
اخه شما هنوز فیلمو دیدید که چنین اظهار نظری میکنید،طرز فکرت شبیه ادم های کوته بین میمونه
30 | 38
محمد میگوید: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵
حالم از این دو بزرگوار به هم خورد..واقعا وجود این افراد با این سطح سواد و شعور مایه ننگ مملکت و مردمه
34 | 38
مهمان میگوید: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵
خدا لعنتتون کنه با این فیلم ساختنتون ک فقط دل دشمن شاد میکنید و دل شهدارو میشکنید
32 | 35